• OŚRODEK

    Wyjątkowe miejsce na Pojezierzu Ełckim

  • DOBRA SIŁA

    Ośrodek integracyjno-szkoleniowy

OŚRODEK INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY DOBRA SIŁA

Ośrodek powstał z marzeń o klimatycznym miejscu, gdzie będą się odbywały spotkania, szkolenia, obozy... Od jesieni 2013 roku, jako zespół zapaleńców, budujemy miejsce, które jest nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale może przede wszystkim - jest przyjaznym miejscem rozwoju, zbierania nowych doświadczeń, odpoczynku i zabawy. Dla naszych klientów pragniemy miejsca, które pozostawia uśmiech, radosne wspomnienia, przyjemność relaksu i wesołość nowych relacji, głębszych więzi. Oficjalne otwarcie ośrodka Dobra Siła odbyło się na początku wakacji 2014. Za nami już wiele obozów dla dzieci, młodzieży i studentów, półkolonie i zielone szkoły, zjazdy integracyjne, weekendy i cykle szkoleniowe czy wizyty studyjne. W naszym Ośrodku odbywają sie również imprezy okolicznościowe, jak małe przyjęcia, wesela, komunie czy firmowe lub rodzinne pikniki. W sezonie wiosenno-letnim jest możliwość pełnego korzystania z naszego pięknego otoczenia. W ogródkach skalnych obok kwiatów znajdziecie też zioła, z których można sobie przygotować świeżą aromatyczną i zdrową herbatę. Posiłki polecamy spożywać latem na wolnym powietrzu przy naszych drewnianych stołach grilowych. Apetyt rośnie wraz z zapachem kwiatów, pod cieniem szumiących świerków. Zapraszamy grupy ok. 20-30 osób, dla których nasz Ośrodek będzie wygodnym i wspaniałym miejscem do wypoczynku i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Nasz Ośrodek położony jest w uroczej miejscowości Strare Juchy, historią sięgającą aż do czasów Jaćwingów, którzy mieli tutaj swoją osadę. Pozostał po nich duży głaz narzutowy, który pełnił funkcję głazu ofiarniczego. W niedużej odległości znajdują się dwa piękne jeziora, wspaniały las i sporo ścieżek rowerowych.

WYPOSAŻENIE:

34 miejsca noclegowe w dużej sypialni koedukacyjnej oraz dwie oddzielne sypialnie, małe pokoje dwuosobowe (razem 38 miejsc noclegowych) Dwie sale szkoleniowe - 50 m2 duża sala na parterze, z przeszklonym wyjściem na ogódek// druga sala umieszczona jest na 1p. 25m2 Wyposażona kuchnia (warnik, ekspres do kawy, zmywarka, kuchenka, termosy, naczynia kuchenne) Dwie łazienki na parterze: damska + dla osób niepełnosprawnych oraz męska.

Miejsce przyjazne dzieciom

W naszym Ośrodku dzieci są mile widziane. Mamy dla nich sporo terenu do zabawy na świeżym powietrzu, zawsze zapas piłek do dyspozycji oraz ofertę zajęć animacyjnych.

Darmowy parking

Nasi klienci mogą korzystać z ogrodzonego terenu naszego Ośrodka bezpłatnie.

Bliskość natury

Nasz Ośrodek jest położony w pięknym zakątku Mazur. W najbliższej okolicy są dwa jeziora, cudowny las i wiele atrakcji przyrodniczych.

Zaplecze sanitarne

Nasi goście na polu namiotowym korzystają z wygodnych i przestronnych łazienek w Ośrodku oraz kuchni.

TEREN PRZY OŚRODKU

Ośrodek otacza ogrodzony teren o pow. ok. 4 tys. m2 , na którym znajdują się rekreacyjne skalniaki, ogódki, duże pole namiotowe, boisko do gry w siatkówkę, miejsce na duże ognisko. Zachęcamy by w sezonie letnim spożywać posiłki czy przerwy kawowe przy drewnianych stołach grilowych. Można je ustawiać w słonecznionym miejscu bądź w cieniu naszych pachnących świerków. Spory teren zielonej trawy zachęca do posiłków piknikowych na kocach, które dostępne są w naszym Ośrodku. Gry sportowe na naszej łące to świetna okazja dla odpoczynku bliżej natury i w zgodzie z potrzebami aktywnego stylu życia. Udostępniamy sprzęt sportowy (piłki do gry w siatkówkę, piłkę nożną, piłki do fitness, dużą chustę animacyjną, liny i inne). Posiadamy również miejsce dla parkujących samochodów. Nasi goście korzystają z parkingu bezpłatnie